Telefon: +420 777 299 223
5.května 108, Milevsko, Zobrazit na mapě
 

Něco málo o našem domečku

Nově rekonstruovaný penzion

V nedávné době rekonstruovaný (2010-11) a velmi pěkně vybavený penzion se zahradou, sklípkem a venkovním posezením. Každý apartmán s vlastním sociálním zařízením a vybavenou kuchyňkou, klimatizací, TV, WiFi zdarma.

Nachází se na kraji města, ale cca 5 min chůze od centra.

Dvoulůžkové apartmány (jeden v přízemí a jeden v patře) mají samostatnou kuchyňku s posezením, ložnici s TV, koupelnu se sprchovým koutem a WC.
Z ložnice přízemního apartmánu je vstup na terasu.

Pětilůžkový byt v přízemí má předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvě ložnice, koupelnu se sprchovým koutem a samostatné WC. Z obýváku a ložnice je vstup na vlastní terasu.

Pětilůžkový byt v patře má velký obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvě ložnice, koupelnu s vanou a sprchovým koutem, samostatné WC. Obývák a ložnice do zahrady mají vlastní balkony.

Všechny kuchyně jsou vybavené ledničkou, varným panelem, varnou konvicí a nádobím. V kuchyních velkých bytů jsou mikrovlnné trouby a myčky nádobí, v přízemním bytě je pračka.

Objekt je bez stravování, ale je možné využít restaurace v sousedství nebo v blízkém centru.

Rezervujte si ubytování

Pošlete nám zprávu s typem pokoje, datumem příjezdu a počtu nocí, které chcete rezervovat a my Vás budeme obratem kontaktovat.